Drewno w klasycznej zabudowie meblowej kuchni wprowadza ciepły, przytulny nastrój. W omawianej przez nas realizacji pokazanej na zdjęciach widzimy przede wszystkim dużo przestrzeni. Zabudowa kuchenna ukształtowana została w kształcie litery L a w pobliżu okna umieszczono stół jadalniany z krzesłami. Właścicielom domu zależało na tym, aby mieć w kuchni swobodę, dużo miejsca na przechowywanie produktów, garnków i sprzętów. Koniecznie chcieli też mieć miejsce do spożywania posiłków. Tu przesiadują członkowie rodziny po przyjściu z pracy czy ze szkoły. W tym domu kuchnia jest rzeczywiście jego ?sercem? wedle znanego powiedzenia.

Oto klasyczna kuchnia stylowa. Na tak dużym metrażu meble prezentują się pięknie. Fronty drewniane z olchy ? ciepły orzechowy brąz w półmacie bardzo dobrze współgra z granitowym blatem w jasnych odcieniach beżu. Linie sufitu, przestrzeni międzyszafkowej i jasna podłoga podkreślają zabudowę drewnianą.

Proszę zwrócić uwagę, jak dopasowany jest stylowy okap, obudowa piekarnika i uchwyty szafek. Piekarnik stylizowany ? w bardzo modnym vintage . Ale oczywiście sam sprzęt jest najwyższej klasy, nowoczesny i multifunkcjonalny, pełen elektroniki rodem z dwudziestego pierwszego wieku.

Jak wspominaliśmy, mnóstwo szafek mieści tu swobodnie wszystkie potrzebne produkty i kuchenne akcesoria. Zabudowa szafek sięga do samego sufitu.

Mamy tu (niestety nie wyeksponowano tego na zdjęciach) nowoczesne kosze cargo, zabudowaną lodówkę, zmywarkę i pojemniki do segregacji śmieci. Szuflady duże, wysuwane na całą długość (dzięki specjalnym, wytrzymałym systemom prowadnic) - dlatego bardzo wygodnie można sięgać po schowane w nich przedmioty.

Szafki i szuflady z cichym domykiem zapewniają komfort użytkowania.

Jednym słowem widzimy na zdjęciach meble kuchenne klasyczne ale akcesoria i wyposażenie są bardzo nowoczesne.

Więcej